NIEDZIELA   25  PAŹDZIERNIKA, XXX NIEDZIELA  ZWYKŁA
07:00    + Marek Moliński  – od Wandy Manulik z rodziną, do Adama Chmiela;
08:30    + Piotr Franc  – od żony;
08:30    ++ Emil i Anna Krochmal – od córki Danuty i syna Jana z rodziną;   
10:00    ++ Irena Płókarz (20 r. śmierci)  - od męża Jana z dziećmi oraz ++ za zmarłych rodziców: Maria i Stanisław Płókarz – od syna Jana;
10:00    ++ Paulina i Kamil Cyganowscy (gr. 25) – od Anieli  i Stanisława Stefaniuk z rodziną, od rodziny Jadwigi i Henryka Piech;
11:30    + Maria Kulig – od córki Kasi z rodziną;
11:30    + Małgorzata Pawlak (4 r. śmierci) oraz zmarli z rodziny: Piotr i Stanisław – od rodzeństwa z rodzinami;
13:00    Dziękczynna z ok. 90 rocz. urodzin Stanisławy(f) Szmajek – dziękując Panu Bogu za piękny dar życia, dzieci, wnuków i prawnuków oraz za przeżyte lata z prośbą o dalsze Boże błog i opiekę MBWW;
13:00    ++ Sabina (14 r. śmierci), Adam (49 r. śmierci), Jerzy (31 r. śmierci) Łapka – od rodziny;
18:00    O zdrowie i błog. Bożę oraz opiekę MBWW dla Dominika w 18 rocz. urodzin – od rodziców i dziadków;

PONIEDZIAŁEK  26 PAŹDZIERNIKA,
06:30    + Urszula Balas – od wnuka Javiera z mamą, od Jolanty i Hansa Witting, od Judyty Biernackiej z córką Esterą;
08:00    + Wojciech Buczek– od koleżanek Reginy, Maryli, Ewy z rodzinami, od emerytowanych i obecnych pracowników Zakładu Gosp. Komunalnej;
08:00    + Apolonia Wichry – od Asi Bogusławskiej z rodziną, od rodziny Mikołajek;
18:00    ++ Paulina i Kamil Cyganowscy (gr. 16) – od rodziny Sypniewskich z dziećmi i wnukami z Bełchatowa, Małgorzaty i Wiesława Sypniewskich z Czeszowa, od wujka Janusza Cyganowskiego z Małgorzatą i dziećmi;
18:00    + Stanisław Paluszek- od Montażu Łączników kontroli jakości  SI SPAMEL, od koleżanek z wydziału TPŁK SI SPAMEL;
18:00    + Lech Łyczkowski – od Iwony i Bogdana Szewczyk, od pracowników FM Bodzio, od pracowników FM Bodzio – dział załadunek;

WTOREK  27 PAŹDZIERNIKA,
06:30    + Marian Kasjaniuk;
08:00    + Marek Moliński – od kolegi Pawła i Ani, od Teresy Rychlik z rodziną, od sąsiadów: Miernik i Duda;
08:00    + Maria Kulig – od Mariana Kuliga z rodziną, od Tomasza Gajewskiego z rodziną, od Krystyny i Adama Nowickich, Katarzyny i Krzysztofa Pęcherz, od sąsiadów Joanny i Artura Ostrycharczyk ;
18:00    ++ Paulina i Kamil Cyganowscy (gr. 27) – od Jolanty i Jerzego Bernackich, od Edwarda Witkowskiego z rodziną i dziećmi;
18:00    + Helena Kasperska – od Joli  Bury z rodziną, od Marty Bronowickiej z rodziną, od rodziny Świeradów;
18:00    + Adam Pelc ( 5 r. śmierci) – od żony i dzieci;

ŚRODA  28 PAŹDZIERNIKA, ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW SZYMONA  I JUDY TADEUSZA
06:30    ++ Paulina i Kamil Cyganowscy (gr. 28) – od Pauliny i Sebastiana Nowakowskich z dziećmi, od rodziny Milerów;
08:00    + Franciszka (f) Dumin – od Arlety i Józefa Hliwa z rodziną, od Krystyny i Mirosława Grabowskich z rodziną;
08:00    + Tadeusz Świderski (imieninowa) – od żony i dzieci;
18:00    NOWENNA;
18:00    ++ Tadeusz Jachnicki  oraz zmarli z rodziny – od Krystyny;
18:00    + Damian Lewandowski (7 r. śmierci) – od rodziców i siostry;

CZWARTEK  29 PAŹDZIERNIKA,
06:30    O Boże błog. i opiekę MBWW dla siostry Felicjany z ok. imienin;
08:00    + Marek Moliński – od rodziny Janiaków, od Zofii Januszewskiej  z rodziną, od Anny Dżugaj z rodziną, od Marii Januszewskiej-Cijka z rodziną, od Marka i Ani Janik;
08:00    ++ Maria Rupnik i Arkadiusz Rupnik (2 r. śmierci) – od Haliny Paciorkowskiej z rodziną;
18:00    + Tadeusz Jasiński – od żony i dzieci z rodzinami;
18:00    + Apolonia Wichry – od rodziny Kołeckich, od rodziny Dziewierz;
18:00    ++ Paulina i Kamil Cyganowscy (gr. 29) – od sąsiadów z ul. Szkolnej 3, od kolegów, koleżanek i przyjaciół ze szkolnych ławek;    

PIĄTEK     30 PAŹDZIERNIKA,
06:30    + Marek Bernacki (urodzinowa) – od mamy i brata z rodziną;
08:00    + Maria Kulig – od Marty Chaniewskiej z rodziną, Ireny Tracz, Mariana Tracz, Zofii Kurachowskiej, Janiny Kędzierewicz, Agnieszki Huryn z mężem, Elżbiety Styrcz z rodziną, Wiesławy Jedynak z rodziną, od dyrektora i pracowników Biblioteki Publicznej M. i G. w Twardogórze;
08:00    + Henryk Biś – od rodziny Dudek;
18:00    ++ Paulina i Kamil Cyganowscy (gr. 30) – od przyjaciół z Bukowic: Marleny i Dawida, od znajomej Ewy Karalus;
18:00    + Bolesław Augustyniak – od Franciszki Żołyniak z rodziną, od Wandy i Kazimierza wraz z dziećmi Małgorzatą i Janem z rodzinami, od chrześniaka Mirosława;
18:00    ++ Narcyz Mikołajczyk oraz ++ za zmarłych z rodziny Mikołajczyków i Gruszczyńskich;

SOBOTA   31 PAŹDZIERNIKA,
06:30       + Katarzyna Drażniowska – od Marii i Kazimierza Chrąchol, od Anny i Lecha Siwa, od Barbary i Ryszarda Kierkicz;
08:00    + Janina Suliga – od rodziny Szymańskich i Piórków, Joanny i Sławomira Nawrot z Łukaszem Piórek, Marka i Marzeny Szymańskich z rodziną;
08:00    + Bolesław Augustyniak – od Renaty i Roberta Jabłońskich z rodziną, od pracowników Administracji firmy Gała - Meble;
18:00    + Józef Cegiełka w rocz. śmierci – od żony, dzieci z rodzinami;
18:00    + Marek Moliński– od cioci i wujka Sobolewskich, Krystyny i Romka Konarskich, Leszka i Wiolety Pater, Ireny i Romka Dulik i Teodozji Pater;
18:00     + Maria Kulig – od Barbary i Józefa Gąbka, od Ewy Gąbka, od Alicji i Jarosława Wróblewskich, od Ewy i Henryka Łysek;